YIĞILCA ile başlayan kelimeler

Kelimeler arşivi içinde; başında "yığılca" olan, toplam 1 adet kelime bulunmaktadır. yığılca ile başlayan kelimeler listesini Scrabble, Kelimelik vb. gibi kelime bulma oyunları için veya Türkçe hakkında yapacağınız ders, araştırma veya ödev çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Ayrıca sonu yığılca ile biten kelimeler listesine ulaşmak veyahut içinde yığılca olan kelimeler listesini incelemek isteyebilirsiniz. Bunlara ek olarak, kelimelerin anlamları için aşağıda bulunan "harfli kelimeler" bağlantılarından da faydalanabilirsiniz.

 
 

Bazı kelimelerin anlamları

YIĞILCA

Düzce iline bağlı ilçelerden biri.

  -   -   -  

Anlamında YIĞILCA bulunan kelimeler

Bu bölümde tanımı içerisinde YIĞILCA geçen kelimeler listesi verilmiştir.

HOŞAFOĞLU

Düzce ilinde, Yığılca ilçesi, merkez bucağına bağlı bir bölge.

İĞNELER

Düzce ilinde, Yığılca ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Tekirdağ ili, Çorlu ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi.

KÖSELER

Adıyaman ilinde, Kâhta ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Ağrı şehrinde, Sarısu nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Amasya ilinde, Gümüş bucağına bağlı bir bölge. Ankara şehrinde, Karaşar nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Antalya ilinde, Korkuteli belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yer. Artvin ilinde, Zeytinlik nahiyesine bağlı bir bölge. Balıkesir şehrinde, merkez ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Balıkesir şehri, Yağcılar nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Bolu kenti, Kıbrıscık ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir bölge. Çanakkale ilinde, Evciler bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Çanakkale şehrinde, Ezine ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Düzce kenti, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Erzurum şehri, Çat belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Gaziantep şehrinde, Nizip ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Giresun ili, Tirebolu ilçesi, merkez bucağına bağlı bir bölge. İzmir şehri, Kınık belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yer. İzmir şehri, Ödemiş ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Kars ili, Digor ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kayseri kenti, Bakırdağı bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kocaeli ilinde, Mollafeneri nahiyesine bağlı bir bölge. Kütahya şehrinde, Dağardı bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Kütahya ilinde, Tavşanlı ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Manisa kenti, Gördes belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Şanlıurfa kenti, Suruç ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Tunceli ili, Ovacık ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Uşak kenti, Eşme ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Uşak şehrinde, Ulubey belediyesi, merkez bucağına bağlı bir bölge.

TIRAŞLAR

Düzce ilinde, Yığılca ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri.

GAZİLER

Antalya şehrinde, Beşkonak bucağına bağlı bir yer. Antalya kenti, merkez ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Çankırı ili, Eldivan belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Düzce ilinde, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Erzurum şehrinde, Gaziler nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Gaziantep ilinde, Nizip ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Iğdır şehrinde, Gaziler nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. İzmir ilinde, Bayındır ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kahramanmaraş ilinde, Ekinözü ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yer. Kayseri şehrinde, Sarıoğlan ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Konya ili, Aladağ bucağına bağlı bir bölge. Sakarya ilinde, Kaynarca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Siirt şehri, merkez ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Sinop ili, Türkeli ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Zonguldak ili, Gökçebey ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri.

KOCAOĞLU

Düzce kenti, Yığılca ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Samsun şehrinde, Havza belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Sivas şehrinde, Gemerek ilçesi, merkez bucağına bağlı bir bölge. Yozgat ili, Yerköy belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge.

DOĞANLAR

Afyon şehri, İscehisar ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Ankara kenti, Çamlıdere ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir bölge. Balıkesir şehri, Balya belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Balıkesir şehri, Erdek belediyesi, merkez bucağına bağlı bir bölge. Çankırı şehri, Orta ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Çorum ili, Lâçin ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Düzce ili, Yığılca ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir bölge. Karabük şehri, Ovacık ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kütahya şehrinde, Emet ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Kütahya şehri, Tavşanlı ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Malatya şehri, Akçadağ ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Muğla kenti, Seki bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Van ili, Edremit ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi.

HEBELER

Düzce ilinde, Yığılca ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir bölge.

REDİFLER

Düzce şehrinde, Yığılca ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi.

GÖKÇEAĞAÇ

Balıkesir ilinde, Susurluk ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Çorum şehrinde, Uğurludağ belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Düzce kenti, Yığılca ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Kastamonu şehrinde, Hanönü belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Samsun ilinde, Bafra ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi.

ÇAMLI

Afyon şehrinde, Dinar ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Artvin şehrinde, Hopa ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Balıkesir şehri, Manyas ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Düzce ili, Yığılca belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yer. Giresun kenti, Dereli ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Gümüşhane kenti, merkez ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. İçel ili, Elvanlı nahiyesine bağlı bir bölge. İzmir ilinde, Güzelbahçe ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yer. Konya şehrinde, Reis bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Muğla ili, Marmaris ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Ordu ili, Korgan ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Trabzon ili, Tonya ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi.

HOCAKÖY

Antalya ilinde, Geriş bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Bartın kenti, Ulus belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Bursa ili, İnegöl belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Bursa kenti, İznik ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Düzce kenti, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Kastamonu ilinde, Azdavay ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kastamonu kenti, merkez belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Kastamonu ili, Taşköprü ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Mardin kenti, Kızıltepe ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Sakarya kenti, Karapürçek ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi.

GELENÖZ

Düzce şehrinde, Yığılca belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi.

AKSAKLAR

Bolu ili, Göynük ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir bölge. Düzce ili, Yığılca ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Kütahya şehrinde, Gediz ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer.

NAŞLAR

Düzce şehrinde, Yığılca ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri.

AKÇAÖREN

Ağrı ili, Patnos belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Ankara kenti, Kazan ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Ankara şehrinde, Yenikent nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Bitlis şehrinde, Ovakışla nahiyesine bağlı bir yer. Burdur şehrinde, Kemer ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Çankırı ili, Eldivan ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Düzce kenti, Yığılca belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Eskişehir şehrinde, Mihalıççık ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Niğde şehrinde, Altunhisar belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Şanlıurfa şehri, Hilvan ilçesi, merkez bucağına bağlı bir bölge. Van ilinde, Timar nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi.

HACIYERİ

Düzce kenti, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi.

DUTLAR

Düzce şehri, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Kütahya şehri, Tavşanlı ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri.

AYDINYAYLA

Düzce şehri, Yığılca ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Giresun şehri, Alucra ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Zonguldak şehrinde, Alaplı ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri.

HOCATMAN

Düzce şehrinde, Yığılca belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge.

 

Kaynak: Türk Dil Kurumu (TDK) Büyük Türkçe Sözlük