Wszystkie ZnakiBez przestrzeniSłowaZdaniaAkapity

Gęstość Słów Kluczowych

Unikalne SłowaLiczyćGęstość
 
 

Co to jest licznik słów, co robi?

Licznik znaków programu Word; to narzędzie działające online, bezpłatne i natychmiastowe. W tekście całkowita liczba znaków, liczba słów i liter, liczba zdań i akapit są używane do wykrycia. Analizuje również wszystkie słowa w artykule i pokazuje, co jest najczęstszym słowem w artykule.

Kto może z niego korzystać?

Ten licznik; Jest on wykorzystywany jako praktyczne narzędzie pomagające autorom tekstów lub rozpraw doktorskich, studentom, badaczom, profesorom, wykładowcom, dziennikarzom i redaktorom, którzy chcą przeprowadzić profesjonalną analizę artykułów SEO.

Pisanie najlepszego i najbardziej zoptymalizowanego artykułu jest ideałem każdego pisarza. Ustawienie krótkich zdań zamiast długich zdań sprawia, że ​​artykuł jest bardziej użyteczny. Za pomocą tego narzędzia, patrząc na stosunek słów / zdań, określa się, czy długie i krótkie zdania w tekście są przekazywane. Następnie można dokonać niezbędnych ustaleń w tekście. Na przykład, jeśli wartość słów jest zbyt duża pod względem wartości zdań, to artykuł przechodzi przez wiele zdań. Skracasz zdania i optymalizujesz swój artykuł. To samo dotyczy liczby znaków. Dodając pewną liczbę znaków do zdania i szybkości słowa, możesz osiągnąć bardziej zoptymalizowane wyniki. Ta sytuacja zależy całkowicie od tego, jak pracujesz.

Podobnie, jeśli zostaniesz poproszony o napisanie dowolnego tekstu w ograniczonym obszarze, to narzędzie będzie bardzo przydatne. Powiedzmy, że jesteś proszony o napisanie artykułu o projektach Twojej firmy za pomocą 200 słów. Nie możesz napisać artykułu bez liczenia słów. W tym krótkim artykule chcesz wiedzieć, ile słów zostało ci do ukończenia sekcji wprowadzania, opracowywania i podsumowywania w procesie pisania artykułu. Na tym etapie licznik słów, który wykonuje proces liczenia, pobiegnie do Ciebie.

Word Counter Jak to działa?

Licznik słów składa się z trzech części. Panel tekstowy ma postać raportów podrzędnych i narzędzia gęstości słów kluczowych. W panelu tekstowym znajduje się natychmiastowy system. Po naciśnięciu klawiszy na klawiaturze licznik słów zaczyna działać. W każdym nowym wpisie całkowite słowo wyświetla liczbę znaków i zdań w podraporcie. Ponadto możesz zobaczyć całkowitą liczbę liter i liczbę akapitów bez spacji w tej samej sekcji. Jednocześnie w regionie bocznym znajduje się narzędzie gęstość słów kluczowych, które natychmiast pokazuje obliczenie gęstości wprowadzonego tekstu według słów.

Kalkulator gęstości słów

Licznik analizuje wszystkie słowa w wprowadzonym tekście. Jakie słowa przechodzą najbardziej? natychmiast oblicza i drukuje wynik na liście z boku panelu tekstowego. Możesz zobaczyć 10 słów we wpisie, który jest najczęstszy na liście. Narzędzia na innych stronach traktują to jako inne słowo, gdy znaki są znakowane na lewo lub na prawo od słowa. Na przykład punkt dodany na końcu zdania, przecinek lub średnik w zdaniu, nie odróżnia słowa. W tym narzędziu wszystkie są uważane za to samo słowo. Dzięki temu dokładniejsza analiza słów kluczowych .

Ponadto, identyfikuj słowa, które powtarzają się w tekście i zamiast używać synonimów, aby twoje pisanie było bardziej skuteczne. Jest to dobry sposób na uczynienie Twojego artykułu bardziej zrozumiałym i czytelniejszym. W tym celu możesz stale sprawdzać gęstość słów kluczowych i rozumieć, które słowa chcesz edytować w tekście.

Unikalna liczba słów świadczy również o tym, jak bogate jest twoje pisanie pod względem słów. Na przykład, pomyślmy o dwóch różnych tekstach, które zawierają 300 słów informacji na ten sam temat. Mimo że obie mają tę samą liczbę słów, jeśli jedna unikalna liczba słów jest większa od drugiej, artykuł ten zawiera bardziej bogatą treść, więcej informacji. W ten sposób będziesz mieć możliwość dokonywania porównań między artykułami, jednocześnie odkrywając wiele funkcji artykułów.

Inne funkcje

Licznik słów jest bardzo potrzebnym narzędziem do obliczania gęstości słów kluczowych. W wielu językach; Zaimki, takie jak zaimek, spójnik, przyimki i tym podobne, nie mają żadnego znaczenia dla optymalizacji tego artykułu. Za pomocą przycisków oznaczonych literą x po prawej stronie listy gęstości możesz usunąć te banalne słowa, aby bardziej ważne słowa pojawiły się na tej liście. W celu praktycznego zastosowania, możesz poprawić panel wprowadzania tekstu w górnej części ekranu. W ten sposób możesz pracować lepiej. Aby to zrobić, możesz przenieść załącznik #focus na koniec linku do strony. kliknij przycisk, aby pobrać przykład.

Licznik słów ignoruje znaczniki HTML. Obecność tych tagów nie zmienia liczby znaków ani słów. Ponieważ te wartości się nie zmieniają, nie zmieniają zdań i wartości akapitów.

Wspieraj nas

Możesz "CTRL + D", aby dodać tę stronę do swoich zakładek i zawsze możesz szybko uzyskać dostęp do tej strony. Jeśli chcesz nas wesprzeć, możesz udostępnić link do tej strony na swoim koncie społecznościowym i (jeśli jest dostępna) na blogu.