İçinde GÖKÇESU geçen kelimeler

Kelimeler arşivinde; içinde "gökçesu" olan, toplam 2 tane kelime bulunuyor. İçerisinde gökçesu bulunan kelimeler listesini Kelimelik, Scrabble ve benzer kelime bulma oyunlarında ya da Türkçe ile ilgili yapacağınız ödev, araştırma veya ders çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Ek olarak sonu gökçesu ile biten kelimeler listesini okumak ya da başında gökçesu olan kelimeler listesine gözatmak isteyebilirsiniz. Bunların yanında, kelime anlamları için alt kısımda bulunan "harfli kelimeler" linklerinden de yararlanabilirsiniz.

 
 

Bazı kelimelerin anlamları

GÖKÇESU

Tatlı, güzel su. Balıkesir şehrinde, Gönen belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Bolu şehrinde, Gökçesu bucağına bağlı bir bölge. Bursa şehrinde, Yenişehir ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Kastamonu şehrinde, İğdir bucağına bağlı bir bölge. Samsun ilinde, Bafra belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge.

GÜNEYGÖKÇESU

Bolu şehrinde, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi.

  -   -   -  

Anlamında GÖKÇESU bulunan kelimeler

Bu bölümde tanımı içerisinde GÖKÇESU geçen kelimeler listesi verilmiştir.

MAMATLAR

Antalya ilinde, Kızılcadağ bucağına bağlı bir bölge. Bolu ili, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Kastamonu kenti, Bozkurt ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir bölge.

KARAKAYA

Güçlü, kuvvetli esmer kimse. Afyon şehrinde, İscehisar belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Amasya şehrinde, Gümüş nahiyesine bağlı bir bölge. Ankara kenti, Polatlı belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Antalya ili, Manavgat ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Aydın ilinde, Bağarası bucağına bağlı bir bölge. Balıkesir şehri, Gölcük nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Balıkesir şehrinde, Kavacık bucağına bağlı bir yer. Balıkesir kenti, Yeniköy bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Bolu şehri, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yer. Çorum kenti, Bayat ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Çorum şehrinde, Sungurlu belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Denizli ilinde, Çal belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Diyarbakır şehri, Çermik ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yer. Diyarbakır şehri, Çüngüş belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Erzincan kenti, Armutlu nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Erzincan şehri, Üzümlü ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Erzurum şehrinde, Elmalıdere nahiyesine bağlı bir bölge. Erzurum ilinde, Kırık bucağına bağlı bir yer. Eskişehir ilinde, Kaymaz nahiyesine bağlı bir bölge. Gaziantep kenti, İslâhiye belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. İçel ili, Silifke ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Kastamonu ilinde, İğdir bucağına bağlı bir bölge. Kayseri ilinde, Bünyan ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Kırşehir ili, Kaman ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Konya ili, Altınekin ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Konya ilinde, Yarma bucağına bağlı bir yer. Kütahya ili, Tavşanlı ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Malatya şehri, Pütürge belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Muş şehri, Malazgirt ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Nevşehir şehrinde, Ürgüp belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Samsun ilinde, Çarşamba ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Siirt şehri, Baykan ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Sivas ili, Yavu bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Tokat şehri, Gökdere nahiyesine bağlı bir yer. Tokat kenti, Zile ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Trabzon ili, merkez ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Trabzon ili, Şalpazarı belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Yozgat ilinde, Şefaatli ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge.

KAYIŞLAR

Bolu şehri, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Manisa kenti, Saruhanlı ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi.

ŞAHBAZLAR

Bolu şehrinde, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri.

HAYRANLAR

Bolu kenti, Gökçesu bucağına bağlı bir yer.

ELEMEN

Elek. Elek. (Emirdağ Afyonkarahisar). Değirmen eleği. (Kandilli Bilecik; Yüreğil Kütahya). Bolu kenti, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi.

ÇORAKMITIRLAR

Bolu şehrinde, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi.

KADILAR

Afyon ilinde, Haydarlı nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri. Antalya ili, Manavgat belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yer. Aydın ili, Akçaova nahiyesine bağlı bir yer. Bolu şehrinde, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yer. Çanakkale ili, Etili bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Denizli kenti, merkez ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Isparta kenti, merkez belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim bölgesi. Ordu ilinde, Ünye ilçesi, merkez bucağına bağlı bir bölge.

KAYABÜKÜ

Ankara şehrinde, Beypazarı ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Antalya şehrinde, Köprülü nahiyesine bağlı bir yer. Bolu ili, Gökçesu bucağına bağlı bir yer. Kastamonu ili, Pınarbaşı ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Muğla kenti, Selimiye bucağına bağlı bir yer.

EMİRLER

Ankara ili, Gölbaşı belediyesi, merkez bucağına bağlı bir bölge. Ankara şehrinde, Haymana belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Balıkesir ili, Bigadiç ilçesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Bolu ili, Gökçesu nahiyesine bağlı bir bölge. Çorum şehri, Boğazkale belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim bölgesi. Gaziantep şehri, Sakçagöz nahiyesine bağlı bir yer. İçel ilinde, Gülek bucağına bağlı bir bölge. İçel kenti, merkez ilçesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Kahramanmaraş kenti, Andırın ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yer. Karabük ilinde, Eflâni belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Kastamonu ilinde, Cide ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yer. Kastamonu ilinde, Kuzyaka nahiyesine bağlı bir bölge. Kastamonu ilinde, merkez ilçesinde, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Kütahya ili, Tavşanlı belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir bölge. Niğde kenti, Ulukışla ilçesinde, merkez nahiyesine bağlı bir yer. Ordu ili, Gölköy belediyesi, merkez nahiyesine bağlı bir yerleşim birimi. Sakarya kenti, merkez belediyesi, merkez bucağına bağlı bir yerleşim birimi. Sivas şehrinde, Direkli bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Şanlıurfa şehrinde, Çamlıdere bucağına bağlı bir yerleşim yeri. Yozgat ilinde, Eymir nahiyesine bağlı bir yer.

ÇORAKKADİRLER

Bolu ilinde, Gökçesu bucağına bağlı bir yer.

TURNAKÖY

Bolu kenti, Gökçesu nahiyesine bağlı bir bölge.

KÜÇÜKKUZ

Bolu ilinde, Gökçesu nahiyesine bağlı bir yerleşim yeri.